انواع قرص اهن خارجی

پزشکی :


آرایش

مدل مو

مدل لباس

اخبار

سبزی خردکن


آکاایران: قرص زینک پلاس حاوی روی, ویتامین B و C است. روی یک ماده معدنی مفید برای بدن است که همراه

به گزارش واحد مرکزی خبر، وکیل مدافع دونالد ترامپ از احتمال پیگرد قضایی جیمز کومی مدیر پیشین پلیس فدرا…

احیای وزارت بازرگانی در حالی در هفته‌های گذشته مطرح شد که در جدیدترین رویداد در این زمینه با تصویب دو…

یک منبع آگاه از اسیدپاشی یک …

سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید این باشگاه از محل سامانه هواداری تا به حال ۳۳ میلیارد تومان دریافتی دا…

در بخشی از مراسم وداع با شهدای حوادث تروریستی تهران که در تالار آفتاب مجلس در حال برگزاری است، اسامی …

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از 97 هزار داوطلب در دوره‌های کاردانی به کارش…

آکاایران هفته گذشته انقلاب زمستانی رخ داد و زمینیان کوتاهترین روز و طولانی ترین شب سال را جشن گرفتند اما ناسا جشن…

مصرف خودسرانه ی قرص آهن منجر به رسوب کبدی می شود 

آکاایران : حتما شما هم شنیده اید که میگن طرف کم خونی دارد و باید قرص آهن استفاده کند . موضوعی که متاسفانه امروزه بسیار برای گوشمان آشنا است . فرد بیمار بدون اطلاع کامل از بیماری کم خونی و آیا اینکه علت اصلی کم خونی مربوط به کمبود آهن است ؟ برای خود قرص آهن تجویز می کند و این رویه باعث یک اشتباه رایج در عموم مردم شده است.  نکته قابل ذکر درباره قرص آهن اینست که همانند تمام قرص های شیمیایی این نوع قرص هم بدون رعایت نکات پزشکی و مصرف بی رویه دارای عوارض جبران ناپذیری می باشد در این مقاله از سایت سلامت آکاایران میخواهیم درباره مصرف خودسرانه قرص آهن با شما صحبت کنیم .

 

 قرص آهن

مصرف زیاد قرص های آهن، بدون انجام آزمایش خون که نشان دهنده ی نیاز بدن به آهن باشد، منجر به بروز مشکلاتی در دستگاه کبدی فرد می شود.

آزمایش آهن پلاسمای خون، آزمایش میزان تراکم هموگلوبین در جریان خون و آزمایش فریتین، 3 آزمایشی است که کمبود این عنصر را در بدن نشان می دهد.

دکتر بهروز میردامادی، متخصص بیماری های خونی گفت: با مصرف نابه جای قرص های حاوی آهن، این ماده راهی برای خروج سریع از بدن نداشته و در بافت های بدن رسوب می کند.

وی افزود: یکی از مشکلات شایع در بین مردم ایران به ویژه زنان، فقر آهن در بدن است، هم اکنون نیز حدود 70 تا 75 درصد از زنان از فقر آهن رنج می برند و بسیاری از این افراد در حالی با مصرف خودسرانه قرص ها و دارو های حاوی آهن به خوددرمانی می پردازند که مصرف این دارو ها با عوارضی چون رسوب آهن به ویژه در کبد و استخوان ها همراه است.

میردامادی با اشاره به عوامل کاهش گلبول های موجود در خون تصریح کرد: ظروف آلومینیومی که برای پخت غذا استفاده می شود، آهن قابل جذب مواد غذایی را به طور چشمگیری کاهش می دهد و رژیم های غیر علمی و سوء تغذیه نیز می تواند از عوامل مهم کاهش گلبول های قرمز و فقر آهن در بدن به ویژه برای زنان شود.

قرص آهن نخورید

این متخصص بیماری های خونی بیان داشت: بیشتر افراد جامعه در ایران از عوارض این دارو ها اطلاعی ندارند و به خوددرمانی می پردازند؛ غافل از این که با مصرف خودسرانه این قبیل دارو ها بعد از مدتی مقدار آهن مورد نیاز خون بالا می رود، مولکول های آهن به صورت رسوب به ویژه در کبد مشاهده می شود و در نقاط مختلف بدن رسوب می کند و صدمات جدی و جبران ناپذیری به کبد و مغز استخوان وارد می کند.

میردامادی با اشاره به استفاده از داروهای آهن تنها با تجویز پزشک اظهار داشت: به دلیل بالا بودن آهن در این نوع دارو ها نسبت به مواد غذایی، اگر شرایط صحیح مصرف این داروها رعایت نشود، عوارض جانبی زیادی برای بدن به وجود می آورد، بنابراین توصیه می شود برای جبران کمبود و فقر آهن در بدن، بیشتر از مواد طبیعی استفاده شده و فقط درصورت تشخیص پزشک معالج، دارو مصرف شود.

وی با توجه به علل بروز کم خونیی در بدن ادامه داد: از مهم ترین مواد مغذی برای خون سازی که کمبود آن ها سبب بروز کم خونی می شود می توان به آهن، ویتامین B12 و اسید فولیک اشاره کرد که از بین آن ها کم خونیی ناشی از فقر آهن یکی از شایع ترین کم خونیی های تغذیه ای است.

این متخصص بیماری های خونی به فارس گفت: میزان آهن در بدن همیشه از طریق جذب آهن از روده و مقداری که از بدن دفع می شود در حد ثابتی نگه داشته می شود، بنابراین اگر میزان دفع بیشتر از حد نرمال و مقدار جذب آن شود، ذخیره آهن بیمار کاهش می یابد و کم خونیی و فقر آهن، پدید می آید.

وی با اشاره به بررسی دقیق و حل مشکل علت کمبود آهن در بدن به همراه درمان افزود: در کم خونیی فقر آهن، معمولا اندازه گلبول های قرمز کوچک تر از حد معمول بوده و گلبول ها کم رنگ تر هستند، همچنین تشخیص دقیق تر آن با آزمایش خون و اندازه گیری مواد خاصی که در خون بوده صورت می گیرد و باید توجه داشت همیشه به همراه درمان، علت کمبود آهن نیز بررسی شود.

قرص آهن نخورید

مکمل های آهن بالاترین مصرف را در بین ایرانیان دارد

در حال حاضر به گفته کارشناسان، مکمل های آهن در میان انواع مکمل های غذایی، بیشترین موارد مصرف، حتی مصرف خودسرانه، را در بین شهروندان ایرانی دارد. برای همین است که تاکید مداوم کارشناسان بر این است که مکمل ها تنها زیر نظر پزشک استفاده شود.

با این که به گفته متخصصان، بیش از آن که مردم دنیا از پروتئین، قند و چربی آسیب ببینند، از فقر آهن آسیب می بینند، به تازگی محققان کشور دریافته اند چنانچه زنان سالم و آن گروهی که دچار کم خونیی و فقر آهن نیستند، در دوران بارداری به طور مرتب از قرص های مکمل آهن استفاده کنند، بیشتر در معرض فشار خون بالا و تولد جنین نارس قرار می گیرند.

دکتر سعیده ضیایی، متخصص زنان ونازایی دراین خصوص به همشهری گفت: گرچه شواهد بی شماری وجود دارد که نشان می دهد مصرف مکمل آهن به طور قابل توجهی آثار مثبتی بر وضعیت آهن زنان باردار به هنگام زایمان و پس از آن دارد اما از سوی دیگر، تحقیقات جدید، ارتباط سطوح بالاتر هموگلوبین را با افزایش خطر کوچکی جنین برای سن بارداری، مرده زایی، هیپرتانسیون ناشی از بارداری، محدودیت رشد داخل رحمی، وزن کم هنگام تولد، تولد پیش از موعد و مرگ هنگام زایمان نشان داده اند.

مصرف خودسرانه قرص آهن

وی افزود: تحقیقات محققان دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تربیت مدرس حاکی از آن است که مصرف مکمل آهن با کند کردن جریان افت فیزیولوژیک غلظت هموگلوبین و هماتوکریت و فریتین طی بارداری در زنان در 3 ماهه دوم که احتمالاً با افزایش نامناسب حجم پلاسما مواجه هستند، به دلیل عدم رقیق شدگی مناسب خون و در نهایت صدمه به گردش خون رحمی جفتی، آن ها را در معرض افزایش خطر تولد نوزاد کم وزن قرار می دهد. زنان بارداری که کم خون نیستند و تا حدی هم مبتلا به پُرخونی هستند، اصلاً نیازی به قرص آهن ندارند و ما به این افراد فقط مصرف اسید فولیک و مولتی ویتامین ها را توصیه می کنیم.

این متخصص با اشاره به این که کم خونی با کم آهنی متفاوت است، گفت: کم خونی ناشی از فقر آهن در زنان باردار، زنان شیرده و افراد سالمند بیشتر دیده می شود که این گروه ها بدون انجام آزمایش خون می توانند قرص آهن مصرف کنند.

کمبود آهن در کسانی که دچار مشکلات دستگاه گوارشی از جمله زخم معده هستند نیز بیشتر دیده می شود. وی یادآور شد: افسردگی، خستگی، ضربان تند قلب، سبکی سر، کاهش فشار خون و در مراحل حاد، حالت هایی چون زخم های دهان و تغییر شکل ناخن از جمله علائم و نشانه های کمبود آهن است.

منبع : تبیان

 

سلامت ، درمان بیماری ها ، مقالات پزشکی ، اطلاعات دارویی ، تغذیه ، رژیم درمانی

همین که نام ویتامین روی انواع و اقسام قرص ها, شربت ها و آمپول ها باشد, کافی است تا بعضی از مردم بدون تجویز پزشک آنها را بخرند و مصرف کنند.

براساس آنچه پزشکان می گویند مصرف مکمل های دارویی و ویتامین ها در صورتی که با تجویز پزشک نباشد عوارضی را به دنبال دارد.

1- امگا3, 6, 9

اشکال موجود در بازار ایران: شربت و کپسول ژلاتینی در اندازه های 500, 1000 و 1500 میلی گرمی.

مارک های تجاری معروف: نچرال وبرز (کانادا) و ایزی (ایتالیا).

عملکرد: کاهش فشارخون, ضد التهاب, بهبود عملکرد قلب, کاهش قند خون, کاهش احتمال تشکیل لخته خون, رشد سیستم عصبی, تقویت سیستم عصبی و دستگاه ایمنی, بهبود بیماری آلزایمردر افراد مسن و کاهش استرس و حالت های عصبی و در نهایت رشد کودکان.

چه کسانی باید مصرف کنند؟ اگر جوان هستید, نیازی به مصرف امگا3 ندارید اما به مرور که سن تان بالا برود, هر روز باید مصرف کنید.

چه کسانی نباید مصرف کنند؟ منع مصرف ندارد؛ مگر در کسانی که داروهای خاصی مثل وارفارین مصرف می کنند چون مصرف امگا3 تاثیر وارفارین را کاهش می دهد.

عوارض: در یکسری افراد ممکن است سبب بروز واکنش های حساسیتی مانند بثورات جلدی و خارش, به خصوص در ناحیه زبان شود. عوارض حساسیتی حتی ممکن است با مصرف یک قرص امگا3 هم در افراد دیده شود.

2- آهن

اشکال موجود در بازار ایران: قرص, شربت و قطره. آهن با اسید فولیک همزمان مصرف می شود.

مارک های تجاری معروف: آیرون دو سنتری ایزی و نیچر گیس هر دو از آمریکا.

عملکرد: خون سازی

دوز مصرف در بزرگسالان: بستگی به تشخیص پزشک دارد. اما در حالت معمولی یک قرص آهن در روز یعنی 15 میلی گرم.

دوز مصرف در بچه ها: اگر قطره است بین 10 تا 25 قطره در روز. البته یادتان باشد که طبق تجویز پزشک مصرف شود. مصرف بیش از حد آن باعث سیاه شدن دندان های بچه می شود. بعد از دادن قطره به کودکتان دندان هایش را مسواک کنید.

نوع شربت آن هم در صورتی که با تجویز پزشک مصرف شود, برای بچه ها مفید است, مخصوصا اگر همراه با آبمیوه و ویتامین C باشد که این صورت به جذب بیشتر آهن هم کمک می کند. یک وعده صبح و یک وعده در شب به میزان 5 میلی لیتر در روز.

چه کسانی باید مصرف کنند؟ همه. اما خانم های باردار و خانم هایی که عادت ماهانه دارند, در اولویت هستند.

چه کسانی نباید مصرف کنند؟ منع مصرف ندارد. جز در کسانی که آهن خونشان زیاد است و خون غلیظی دارند. این دسته از افراد قبل از مصرف آن حتما باید با پزشک مشورت کنند و آزمایش بدهند تا مشخص شود آیا آهن بدنشان کم است یا زیاد.

عوارض: عوارضی که می دهد بیشتر گوارشی است و به صورت حالت تهوع, دل درد و در بعضی ها سبب بروز سردرد و سرگیجه هم می شود.

3- کلسیم +D

اشکال موجود در بازار ایران: قرص, شربت, کپسول های ژلاتینی, آمپول, قرص های جوشان و اسپری. اما شکل معمول این داروی مکمل بیشتر به شکل قرص و شربت در داروخانه ها وجود دارد.

مارک های تجاری معروف: نیچرمید, هلث برست و شف از آمریکا, یوروویتال (آلمان).

عملکرد: برای استخوان سازی, رشد استخوان های بدن و کاهش پوکی استخوان.

دوز مصرف: قرص های 500 میلی گرمی برای خانم هایی که در سن یائسگی تعادل هورمونی شان به هم می خورد و لازم است روزی یک عدد از این قرص ها را مصرف کنند.

نوع شربت آهن هم بسته به تشخیص پزشک و با در نظر گرفتن سن و جثه فرد, بین 5/2 تا 5 میلی لیتر در روز.

البته به تازگی قرص های کلسیمی هم به شکل پاستیل در خارج از کشور ساخته شده و در ایران هم می توانید آنها را خریداری کنید. این قرص ها, هم به راحتی خورده می شوند و هم طعمشان بهتر است. بچه ها از این قرص ها به میزان سه میلی گرم در روز می توانند مصرف کنند و مشکل خاصی ایجاد نمی کند.

چه کسانی باید مصرف کنند؟ بچه های در سن رشد و خانم های یائسه. جوانان به دلیل مواجهه با نور آفتاب و تامین کلسیم و ویتامین D مورد نیازشان, احتیاجی به مصرف این قرص ها ندارند. اما آپارتمان نشین ها حتما باید کلسیم مصرف کنند.

چه کسانی نباید مصرف کنند؟ کسانی که اختلالات غده تیروئید دارند (کم کاری یا پرکاری) و کلسیم خونشان زیاد است. چون احتمال تشنج در آنها وجود دارد, نباید این مکمل را مصرف کنند. نوع آمپول آن هم در مواردی که پزشک تجویز می کند نباید به شکل سرخود مصرف شود چراکه بازهم ممکن است سبب تشنج در فرد شود. اگر پزشک برایتان آمپول کلسیم تجویز کرد, یادتان باشد که آن را در یک بیمارستان مجهز تزریق کنید تا اگر دچار عوارض خطرناک شدید, به شما رسیدگی کنند. مصرف قرص جوشان کلسیم نسبت به سایر اشکال آن راحت تر است. به خصوص در بچه های بالای 7 سال. اگر از نوع اسپری کلسیم استفاده می کنید, یک تا دو پاف در روز بسته به تشخیص پزشک کفایت می کند.

عوارض: همان عوارض گوارشی مثل تهوع و استفراغ.

4- اسید فولیک

اشکال موجود در بازار ایران: قرص.

مارک های تجاری معروف: یوروویتال (آلمان) نیچرمید (آمریکا) نچرال وبرز (کانادا).

عملکرد: خونسازی و رفع التهاب.

چه کسانی باید مصرف کنند؟ خانم های باردار و زنانی که خونریزی های ماهانه دارند.

دوز مصرف: بسته به تشخیص پزشک, یک الی پنج میلی گرم در روز.

عوارض: جز عوارض گوارشی همچون تهوع, استفراغ و معده درد عارضه خاصی به دنبال ندارد.

5- ب کمپلکس

اشکال موجود در بازار ایران: قرص برای بزرگسالان, شربت و آمپول. نوع قرص ب کمپلکس حاوی ویتامین های B1, B2, B6 و نیکوتین آمید است. شربت و آمپول آنکه معروف تر است حاوی ویتامین های B1, B2 و B6, نیکوتین آمید و دکسپانتنول است.

مارک های تجاری معروف: باکاناسان (آلمان) و نیچرگیف (آمریکا).

عملکرد: ایجاد شادابی و انرژی بیشتر.

دوز مصرف: یک قرص در روز.

چه کسانی نباید مصرف کنند؟ منع مصرف ندارد.

چه کسانی باید مصرف کنند؟ همه می توانند اما مصرف آن ضروری نیست.

عوارض: ندارد.

6- زینک (روی)

اشکال موجود در بازار ایران: قرص, شربت و کپسول ژلاتینی که در انواع خارجی به صورت قرص و کپسول ژلاتینی دیده می شود.

مارک های تجاری معروف: نیچرمید و آلفا هر دو از آمریکا و یوروویتال (آلمان).

عملکرد: افزایش رشد بدن و قد, کاهش ریزش مو, شادابی پوست و ناخن.

دوز مصرف: 15 میلی گرم تا 45 میلی گرم یعنی یک تا سه قرص در روز.

چه کسانی باید مصرف کنند؟ همه؛ چه بچه ها و چه بزرگسالان.

چه کسانی نباید مصرف کنند؟ منع مصرف ندارد.

عوارض: روی جزو ملزومات بدن است و عوارض خاصی ایجاد نمی کند. البته کپسول های روی ممکن است سبب بروز عوارض گوارشی شود که در این صورت نوع شربت آن پیشنهاد می شود. اگر هم شربت دوست نداشتید می توانید کپسول روی را باز کنید و مثل نمک روی غذایتان بپاشید.

7- ویتامین E

اشکال موجود در بازار ایران:قرص, آمپول, سافت ژل و قطره.

مارک های تجاری معروف: هلث برث سنتری و نیچرمید هر دو از آمریکا.

عملکرد: بچه هایی که مبتلا به بیماری یرقان هستند. جلوگیری از پیری پوست و افزایش دهنده میل جنسی.

دوز مصرف: یک کپسول در روز.

چه کسانی باید مصرف کنند؟ افراد مسن.

چه کسانی نباید مصرف کنند؟ منع مصرف ندارد.

عوارض: تاری دید, اسهال گاهی اوقات و معده درد که البته به ندرت دیده می شود.

8- ویتامین C

اشکال موجود در بازار ایران: قرص جویدنی, قرص جوشان, آمپول و پاستیل در نوع خارجی

مارک های تجاری معروف: نیچرمید (آمریکا) و نیچرگیف (آلمان).

عملکرد: نوعی اکسیدان است که در ترمیم بافت های بدن و جلوگیری از پیری پوست نقش مهمی دارد. علاوه بر اینها در ساختار بعضی از آنزیم ها به کار رفته و سوخت و ساز بدن را تنظیم می کند.

دوز مصرف: یک قرص.

چه کسانی باید مصرف کنند؟ بسته به تشخیص پزشک کسانی که کمبود ویتامین C دارند.

چه کسانی نباید مصرف کنند؟ منع مصرف ندارد. اما در کسانی که زخم معده دارند, قرص ویتامین C بهتر است بعد از غذا مصرف شود.

عوارض: ندارد.

9- ویتامین A

اشکال موجود در بازار ایران: قرص و سافت ژل.

عملکرد: مفید برای شبکیه چشم.

دوز مصرف: یک قرص جویدنی.

چه کسانی باید مصرف کنند؟ به تشخیص پزشک کسانی که کمبود ویتامین A دارند و چشمانشان ضعیف است.

چه کسانی نباید مصرف کنند؟ منع مصرف ندارد.

عوارض: خونریزی لثه, خشکی, ترک خوردن و ایجاد زخم دور دهان, زبر شدن پوست, خشک شدن موها و بزرگ شدن کبد.

مارک های تجاری معروف: یوروویتال (آلمان).

10- کوآنزیم کیوتن

اشکال موجود در بازار ایران: کپسول معمولی و سافت ژل که در ایران تولید نمی شود.

مارک های تجاری معروف: ویتال مونیوباکاناسان و یوروویتال (آلمان), آنتی ایجینگ, تی.ان.تی, فارماتون و نیچرمید (آمریکا).

عملکرد: تقویت عضلات ضعیف و دستگاه ایمنی, درمان ریزش موی ناشی از مصرف برخی داروها و کند شدن روند پیشرفت بعضی سرطان ها و بیماری هایی مثل پارکینسون, دیابت و ایدز.

دوز مصرف: بسته به تشخیص پزشک 100 میلی گرم در روز. یعنی یک تا سه قرص در روز.

چه کسانی باید مصرف کنند؟ افراد سالخورده.

چه کسانی نباید مصرف کنند؟ کسانی که داروی وارفارین و داروهای کاهنده فشار خون مصرف می کنند.

عوارض: ندارد.

11- مولتی ویتامین مینرال

اشکال موجود در بازار ایران: کپسول

مارک های تجاری معروف: تی.ان.تی, فارماتون و نیچرمید, هر سه از آمریکا.

عملکرد: تامین مواد معدنی مثل روی, مس, ید کلسیم و منیزیم و آهن

دوز مصرف: روزی یک عدد

چه کسانی باید مصرف کنند؟ خانم های باردار, شیرده و کسانی که ضعف عمومی دارند.

چه کسانی نباید مصرف کنند؟ منع مصرف ندارد.

عوارض: عوارض خاصی ندارد.

12- مولتی ویتامین ساده

اشکال موجود در بازار ایران: قرص, شربت, قطره و قرص جوشان.

مارک های تجاری معروف: نیچرمید.

عملکرد: تامین ویتامین های مورد نیاز بدن.

دوز مصرف: یک قرص.

چه کسانی باید مصرف کنند؟ همه و کسانی که عمل جراحی داشته اند.

چه کسانی نباید مصرف کنند؟ منع مصرف ندارد.

عوارض: هیچ عوارضی ندارد.

Copyright © 2014. All Rights Reserved

Top10Supps – نقد و بررسی مکمل های غذایی، رتبه بندی و راهنمای

این لیست رسمی ما از بهترین مکمل های آهن در بازار امروز است.حرکت بیشتر پایین یا کلیک کنید “اطلاعات بیشتر”برای جزئیات کامل بر روی هر محصول.

کمترین قیمت ما یافت

قرص ساز خون هستند بهترین مکمل آهن در بازار برای تعدادی از دلایل. این محصول به خصوص فرموله طراحی شده است به آهن را تامین و شما افزایش انرژی می دهد. با ترکیب آهن با مواد غذایی مشتق ویتامین C و ریشه چغندر، سازندگان این محصول یک فرمول است که اجازه می دهد تا برای جذب بهینه آهن و اثرات بهداشتی بنابراین بهینه توسعه داده اند.

نکات برجسته:

چه کسی آن را می سازد: ساز خون توسط MegaFood، یک تولید کننده در مقیاس بزرگ از طیف مکمل غذایی مشتق شده و محصولات بهداشتی ساخته شده است. MegaFood طول می کشد یک رویکرد مزرعه به قرص، حصول اطمینان از حداکثر کیفیت در هر مرحله از این فرآیند است. آنها تولید محصولات بهداشتی با استفاده از طبیعی، مواد غذایی کل. MegaFood است “در کسب و کار بهبود زندگی”، و هنگامی که شما محصولات خود را امتحان کنید، شما درک آنچه که معنی آنها!

چه چیزی داخل این هست: یک وعده شامل:

خط پایین: به طور کلی، این بهترین قرص آهن می تواند پول خرید می باشد. آنها خیلی بیشتر از یک مکمل آهن معمولی هستند، زیرا آنها شامل طیف مواد غذایی مشتق شده برای کمک به افزایش اثرات مثبت آهن گنجانده شده است. این ممکن است ارزان ترین گزینه است، اما هنوز هم بسیار مقرون به صرفه و خوبی به ارزش پول برای کیفیت محصول می باشد.

کمترین قیمت ما یافت

شرکت غذاهای آهن یک مکمل آهن ساده و قدرتمند است. ارائه یک دوز 18mg آهن به دست آمده از Ferrochel آهن Bisglycinate، این مکمل های مقرون به صرفه یک راه آسان برای رفع نیازهای روزانه آهن خود را با اضافه کردن یک تبلت کوچک به زندگی روزمره خود را فراهم می کند.

نکات برجسته:

چه کسی آن را می سازد: این مکمل است شرکت مواد غذایی، تولید کننده در مقیاس بزرگ از غذاهای بهداشتی و مکمل های ساخته شده است. از آنجا که 1968، در حال حاضر در کسب و کار ایجاد کیفیت بالا بوده است، مکمل های سالم به جا های مختلف از نیازهای جامعه در بهداشت و درمان. امروز، شرکت مواد غذایی یکی از بزرگترین تولید کنندگان در صنعت است، و دلیل خوب – با محصولات با کیفیت بالا با قیمت های مقرون به صرفه، جای تعجب نیست که این نام تجاری بسیار پرطرفدار است.

چه چیزی داخل این هست: یک وعده شامل:

خط پایین: به طور کلی، این یکی از گزینه های مقرون به صرفه ترین در لیست ما از مکمل های بالا 100 آهن است. اما بیشتر از آن، آن را به گزینه با کیفیت بالا که از یک شرکت بسیار معتبر می آید. با٪ گیاهی 10 و آسان برای هضم فرمول، این یک گزینه عالی برای کسانی که به دنبال یک مکمل آهن ساده و مقرون به صرفه است.

کمترین قیمت ما یافت

Solgar آرام آهن مکمل آهن خوب ساخته شده با آهن Bisglycinate، یکی از اشکال ساده تر برای هضم آهن است. بر خلاف بسیاری از محصولات با کیفیت پایین تر، این مکمل باید هر گونه ناراحتی معده یا یبوست ایجاد نمی کند. این مکمل بسیار تمیز رایگان از ترین آلرژن های رایج از جمله لبنیات، گندم و گلوتن، و آن را به یک انتخاب خوب برای کسانی که با رژیم های غذایی محدود است.

نکات برجسته:

چه کسی آن را می سازد: ملایم آهن توسط Solgar، یک شرکت مکمل غذایی در 60 تاسیس شده است. برای نزدیک به 1947 سال، Solgar به یک رهبر در نوآوری محصول بهداشت بوده است. با تعهد مداوم به کیفیت و خلوص، محصولات Solgar در سراسر جهان به عنوان برخی از بالاترین کیفیت مکمل های تغذیه ای در دسترس قابل اعتماد است.

چه چیزی داخل این هست: یک وعده شامل:

خط پایین: به طور کلی، این یک مکمل آهن بزرگ است. زیرا با استفاده از فرم ملایم ترین آهن موجود، این مکمل باید آسان در معده می شود و تولید نتایج بزرگ است. این هم یک انتخاب بسیار مقرون به صرفه و در عین حال هنوز هم از کیفیت بالایی برخوردار است.

کمترین قیمت ما یافت

ویتامین کد آهن مکمل آهن کامل است که نیز فراهم می کند ویتامین C، ویتامین B22، فولات، پروبیوتیک ها، و بیشتر است. با 12mg آهن در هر وعده، این مکمل به شما کمک خواهد نیازهای آهن روزانه خود را، در حالی که همچنین ارائه تعدادی از سایر مواد مغذی حیاتی.

نکات برجسته:

اشکالاتی:

چه کسی آن را می سازد: ویتامین کد آهن توسط باغ زندگی، یک تولید کننده در مقیاس بزرگ از غذاهای بهداشتی طبیعی و مکمل های ساخته شده است. باغ زندگی در مورد استفاده از خام، غذاهای ارگانیک به استخراج مواد مغذی طبیعی برای استفاده در مکمل های آنها تمرکز دارد. با، رویکرد جامع همه طبیعی به مصرف مکمل، باغ زندگی ایجاد محصولات منحصر به فرد و بسیار موثر که با حتی دقیقترین رژیم های غذایی کار می کنند.

چه چیزی داخل این هست: یک وعده شامل:

خط پایین: به طور کلی، ویتامین کد آهن خیلی بیشتر از یک مکمل آهن ساده است. با ارائه دوز قابل توجهی از ویتامین های مختلف، به علاوه پروبیوتیک و میوه و سبزیجات، این محصول ارائه بسیاری از ارزش در یک بسته کوچک است. با که گفت، اگر شما در حال به شدت برای مکمل آهن به دنبال، گزینه های مقرون به صرفه تر در خارج وجود دارد وجود دارد.

کمترین قیمت ما یافت

آهن به علاوه یک مکمل آهن طبیعی ساخته شده با bisglycinate کلات آهن است. این فرم آسان برای هضم آهن باعث می شود مصرف مکمل روزانه خود را آسان، و افزود ویتامین C، ویتامین B و اسید فولیک کمک به بهبود بیشتر جذب آهن، منجر به نتایج بهتر و عوارض کمتر است.

نکات برجسته:

اشکالاتی:

چه کسی آن را می سازد: آهن و توسط میکرو المانها خالص، تولید کننده مکمل سرعت در حال رشد در آمریکا ساخته شده است. این شرکت به ارائه تمیز، مکمل های موثر که دقیقا آنچه که آنها در نظر گرفته شده به انجام، در حالی که اجتناب از استفاده از مواد تشکیل دهنده غیر طبیعی و یا ناسالم اختصاص یافته است. با یک تیم قوی از متخصصان و بخش خدمات مشتری بزرگ، میکرو المانها خالص یک شرکت بزرگ به خرید از است!

چه چیزی داخل این هست: یک وعده شامل:

خط پایین: به طور کلی، آهن به همراه مکمل آهن قدرتمند است. این شامل یک فرم ملایم از آهن، به علاوه چند مواد اضافه شده برای کمک به بدن خود را هضم است که آهن در شیوه ای کارآمد. این نه گزینه مقرون به صرفه ترین خارج وجود دارد، اما با توجه به کیفیت، آن را هنوز هم ارزش بزرگ است.

کمترین قیمت ما یافت

مکمل Fergon آهن مکمل آهن ساده و موثر است. حاوی 27mg آهن در هر کپسول، این محصول یک راه آسان برای افزایش مصرف روزانه خود را و بهبود سلامت کلی خود را فراهم می کند.

نکات برجسته:

اشکالاتی:

چه کسی آن را می سازد: مکمل Fergon آهن توسط بایر، یکی از بزرگترین تولید کنندگان دارو در جهان ساخته شده است. در اصل در آلمان در 1863 تاسیس شد، بایر عملیات خود را در سراسر جهان گسترش یافته است، و امروز، چند میلیارد شرکت دلار است. آنها همه چیز را از آسپرین تولید به مولتی ویتامین به دارو، و محصولات خود را در فقط در مورد هر فروشگاه مواد غذایی و داروخانه قفسه در سراسر جهان یافت می شود.

چه چیزی داخل این هست: یک وعده شامل:

خط پایین: به طور کلی، و مکمل های غذایی Fergon آهن یک مکمل ساده، موثر و بسیار مقرون به صرفه است. این یک راه آسان برای رفع نیازهای روزانه آهن است، اگر چه آن چیز دیگری برای کمک به افزایش بهره وری از آهن نیست. این توصیه می شود به این مکمل با یک قرص ویتامین C یا یک لیوان آب پرتقال، برای کمک به هضم مناسب از آهن است.

کمترین قیمت ما یافت

ارمه دنباله قدرت بالا مکمل آهن موثر، منتشر زمان کپسول آهن است. این کپسول ملایم-بر روی معده به هضم آسان و انتشار در طول زمان برای جذب حداکثر اجازه می دهد.

نکات برجسته:

اشکالاتی:

چه کسی آن را می سازد: ارمه دنباله توسط IVC ساخته شده، در غیر این صورت به عنوان ویتامین شرکت بین المللی شناخته شده است. برای بیش از 55 سال، IVC است یک بازیکن بزرگ در ویتامین و مکمل صنعت، تولید و توزیع برخی از محصولات بهترین و شناخته شده در قفسه است. با تمرکز بر حفظ کیفیت بالا در حالی که ارائه محصولات با قیمت های مقرون به صرفه، آن را تعجب آور نیست که IVC بسیار موفقیت آمیز بوده است.

چه چیزی داخل این هست: یک وعده شامل:

خط پایین: به طور کلی، اگر دکتر شما تجویز کرده است یک مکمل آهن با قدرت بالا، ارمه دنباله یک انتخاب بزرگ است. با 50mg آهن، این است که قطعا قرص با بالاترین مقدار آهن در این لیست است. با که گفت، آن را تنها حاوی آهن، و آن را ارزان ترین گزینه نیست – بنابراین وزن گزینه های خود را.

کمترین قیمت ما یافت

فضل آرام آهن طبیعت یک مکمل آهن ساده، موثر و مقرون به صرفه است. حاوی 12mg یا glycinate آهن در هر وعده، این کپسول آسان به را، آسان بر روی معده، و آسان در کیف پول. به علاوه، هر کپسول همچنین شامل ویتامین C، B28، و اسید فولیک، که همه کمک به بهبود هضم آهن است.

نکات برجسته:

اشکالاتی:

چه کسی آن را می سازد: ملایم آهن توسط فضل طبیعت ساخته شده است، در از تولید کنندگان بزرگتر از مکمل های سلامت طبیعی است. برای چند دهه، مردم به سلامت آگاهانه از سراسر جهان طبیعت نعمت برای تعهد خود را به کیفیت و سازگاری اعتماد کرده اند.

چه چیزی داخل این هست: یک وعده شامل:

خط پایین: به طور کلی، فضل آرام آهن طبیعت یک مکمل آهن خوب از یک شرکت بزرگ است. این ترکیب آسان برای هضم آهن با سایر مواد مغذی به منظور افزایش نرخ هضم گفت آهن، و آن را یک مکمل بسیار موثر است. حرکت نزولی، تنها این است که در حال حاضر فقط در دسترس در 3 بسته.

کمترین قیمت ما یافت

غروب آفتاب طبیعی ایده آل آهن مکمل آهن قدرت بالا است که می تواند به سرعت معکوس آسیب های ناشی از فقر آهن، و بهبود سلامت کلی شما است. با آهن 25mg در هر وعده (50mg در هر قرص)، این محصول دوز قابل انعطاف است و مقرون به صرفه، راه ساده برای افزایش جذب آهن در روز است.

نکات برجسته:

اشکالاتی:

چه کسی آن را می سازد: کامل آهن غروب آفتاب طبیعی، تولید کننده ویتامین ها و مکمل ساخته شده است. با سابقه بیش از 35 سال در صنعت، غروب آفتاب طبیعی است که برای کیفیت، ثبات، و تمرکز بر رضایت مشتری شناخته شده است. در اصل به عنوان یک عملیات سفارش پستی کوچک در فلوریدا آغاز شده، امروز غروب آفتاب در دسترس است در سراسر کشور، و حتی شبکه های توزیع در سراسر جهان.

چه چیزی داخل این هست: یک وعده شامل:

خط پایین: به طور کلی، ایده آل آهن یک محصول خوب است. این کمی لخت استخوان، حاوی هیچ یک از مواد تشکیل دهنده هضم افزایش معمولی موجود در توصیه های ما است. این بسیار مقرون به صرفه در اساس هر قرص، اما متاسفانه شما برای خرید یک 3 بسته از بطری است که کمی گران برای یک خرید تک.

کمترین قیمت ما یافت

ویتا لی با آهن یک مولتی ویتامین روزانه، که شامل یک دوز کامل روزانه آهن است. در حالی که بسیاری از مولتی شامل برخی از آهن، چند ارائه خدمت کامل توصیه می شود. این محصول شامل 18mg آهن در هر دوز، و آن را یک راه خوب برای حفظ سطح آهن در حال حاضر سالم است.

نکات برجسته:

اشکالاتی:

چه کسی آن را می سازد: ویتا لی با آهن توسط شاکلی، یک تولید کننده در مقیاس بزرگ از محصولات بهداشتی، مکمل های غذایی، و بیشتر ساخته شده است. برای بیش از 100 سال، شاکلی شده است تولید محصولات با تمرکز بر خلوص، قدرت، و عملکرد. و بهبود – – آنها همچنین متعهد به حمایت از این سیاره هستند همگی ماست، از طریق شیوه های کسب و کار مسئول.

چه چیزی داخل این هست: یک وعده شامل:

خط پایین: به طور کلی، اگر شما نیاز به یک مولتی ویتامین خوب، ویتا لی با آهن یک انتخاب خوب است. با این حال، اگر شما فقط برای بهترین قرص آهن به دنبال، جست و خیز بیشتر پایین این لیست برای دیدن توصیه ما است.

 

بدن انسان نیاز سطوح کافی از برخی از مواد مغذی کلیدی در به منظور عملکرد صحیح. اگر شما خوردن سالم، بسیاری از این مواد مغذی را از رژیم غذایی روزانه خود به دست آورد. اما برای کسانی که مواد مغذی است که سخت تر از رژیم غذایی خود را دریافت کنید، شما ممکن است نیاز به در نظر اضافه کردن یک مکمل.

در حالی که مولتی ویتامین ها می تواند بسیاری از پایگاه های تحت پوشش، گاهی اوقات لازم است برای اضافه کردن یک مکمل خاص به رژیم غذایی خود را. آهن یکی از شایع ترین مکمل های غذایی فردی که مورد نیاز است. آهن برای سلامتی بسیار مهم است، و آن را یکی از آن چیزهایی که به سختی به دست آوردن در مقادیر کافی از رژیم غذایی خود (مگر اینکه شما خوردن یک تن از اسفناج!)

امروز، ما اینجا هستیم تا به مورد مکمل های ویتامین آهن صحبت کنید. اضافه کردن یک قرص آهن به رژیم غذایی خود می تواند برای به دلایل مختلف، که ما بیشتر پایین صفحه پوشش مفید است. در حال حاضر، اجازه دهید در مورد اصول اولیه صحبت کنید!

مکمل های آهن هستند، کاملا به سادگی، قرص یا کپسول که حاوی آهن معدنی در فرم قابل هضم. حالا، وقتی شما برای اولین بار در مورد “آهن” فکر می کنم، شما ممکن است در مورد یک تکه از فلز جامد است. اما نگران نباشید، شما نمی خواهد نیاز به ساییدن در یک تکه از فلز به منظور رسیدن به نیاز آهن روزانه خود را! مکمل آهن خوب در آمده اشکال به راحتی قابل هضم، با ریز از مواد معدنی است که می توان به راحتی در بدن جذب می شود.

با که گفت، برخی از روش های خاص برای افزایش وجود دارد نرخ جذب مکمل های آهن. ما بیش از کسانی که راهنمایی در جزئیات بیشتر پایین صفحه بروید.

بسیاری از مولتی ویتامین حاوی آهن در مقادیر مناسب و معقول. بسیاری از مردم خواهد آهن کافی از رژیم غذایی روزانه خود و / یا مولتی ویتامین خود را دریافت کنید. با این حال، انواع خاصی از افراد ممکن است آهن به طور قابل توجهی بیش از فرد به طور متوسط ​​نیاز دارند. همچنین، کسانی که با غذاهای محدود ممکن است نیاز به اضافه کردن یک مکمل آهن موثر به منظور افزایش سطح مصرف طبیعی است. برای کسانی که به اندازه کافی آهن دریافت کنید به طور طبیعی، با اضافه کردن یک مکمل می تواند منافع بسیاری را فراهم کند.

آهن یک ماده مغذی ضروری برای زندگی انسان است، و کمبود آهن در سیستم می تواند به مشکلات مختلف بهداشتی منجر شود. کم خونی فقر آهن در جهان است ترین کمبود تغذیه ای شایعو در زنان در سنین باروری و کودکان شایع است.

مصرف یک مکمل آهن بالا می تواند به کاهش و یا از بین بردن بسیاری از اثرات منفی که کمبود آهن می تواند داشته باشد. به عبارت دیگر، مکمل آهن سود زیادی ارائه می کنید اگر شما آهن کافی در حال حاضر، اما اگر شما یکی از هستید میلیونها نفر از مردم مبتلا به کم خونی فقر آهن، اضافه کردن مکمل آهن می تواند این مزایا را ارائه:

برآورد شده است که چند صد میلیون نفر از کم خونی فقر آهن رنج می برند، از جمله 5 میلیون + در ایالات متحده است. اگر فکر می کنید شما ممکن است آن را دارند، صحبت کردن با دکتر خود در مورد اضافه کردن یک مکمل آهن قوی به شما در مسیر بازگشت.

طیف گسترده ای از مردم می توانند سود حاصل از مصرف یک مکمل آهن خوب را تجربه کنند. گروه های زیر را به بیشترین سود را مشاهده کنید:

کسانی که با کم خونی فقر آهن – میلیون از این کمبود شایع تغذیه رنج می برند، و می تواند مسائل مربوط به سلامت جدی اعم از خستگی، سرگیجه، ضعف، و خیلی بیشتر شود. کم خونی فقر آهن می توان با قاعدگی، بیماری زخم پپتیک، سرطان در دستگاه گوارش، از دست دادن خون، خونریزی از دستگاه گوارش، و بیشتر ایجاد می شود. بسیاری از مردم به سادگی آهن کافی در رژیم غذایی روزانه خود را، که می تواند به مشکلات سلامتی منجر می کنید. این آسان برای اضافه کردن یک مکمل آهن موثر برای مبارزه با این خطرات بهداشتی.

زنانی که باردار هستند و یا ممکن است باردار شوند – مصرف توصیه شده روزانه برای زنان به طور متوسط ​​که باردار نیست 27-18mg آهن است. برای زنان باردار، که توصیه بالا می رود به 15mg روزانه با توجه به موسسه ملی بهداشت. حصول اطمینان از شما به اندازه کافی آهن در دوران بارداری (و در حالی که شما در حال پرستاری) کمک به بهبود سلامت خود را و همچنین سلامت کودک خود را.

زنانی که عادت ماهانه – با توجه به گزارش از CDC، حدود 49 درصد از زنان سنین 12-9 کمبود آهن است. این است تا حد زیادی به این واقعیت که قاعدگی باعث آلوده شدن ذخایر آهن در بدن نسبت داد.

ورزشکاران – هر کسی که به طور منظم ورزش ممکن است آهن به طور قابل توجهی بیش از فرد به طور متوسط ​​نیاز دارند. برخی از کارشناسان سلامت می گویند که ورزشکاران نیاز به آهن به همان اندازه که 30 درصد بیشتر از فرد معمولی.

کسانی که با از دست دادن خون به طور منظم – آهن در خون ذخیره می شود، بنابراین هر کسی که مقدار قابل توجهی از خون را به صورت منظم از دست می دهد در معرض خطر است برای سطوح آهن پایین. این می تواند هر کسی که به طور منظم خون اهدا، و یا هر کسی که دارای خونریزی از دستگاه گوارش به علت یک وضعیت پزشکی و / یا عوارض دارو باشد.

کسانی که با رژیم غذایی ناسالم – بسیاری از مردم دریافت میزان کافی آهن از رژیم غذایی روزانه خود را. با این حال، کسانی که به اندازه کافی از مصرف نمی غذاهای غنی از آهن مانند صدف، گوشت گاو، بوقلمون، عدس، لوبیا و اسفناج در معرض کمبود آهن هستند.

گیاهخواران و گیاهخواران – بسیاری از بهترین منابع آهن در غذاها محصولات گوشت در بر داشت. اگر شما گوشت نمی خورند، شما را پیدا خواهد آن را سخت تر به سطح آهن کافی از رژیم غذایی خود را به تنهایی.

بچه های جوان – توجه داشته باشید: لطفا قبل از مکمل رژیم غذایی کودک خود را با آهن یا هر محصول دیگر برجسته در این وب سایت به پزشک متخصص اطفال خود صحبت می کنند. بسیاری از نوزادان، کودکان نوپا و جوان در معرض خطر فقر آهن با توجه به نرخ رشد سریع خود هستند. حدود 3 درصد از کودکان زیر 14 آهن کافی در رژیم غذایی خود دریافت کنید. باز هم، چرا که کودکان بیشتر مستعد ابتلا به عوارض جانبی مکمل آهن بالقوه هستند، لطفا با یک متخصص پزشکی قبل از اضافه کردن یک مکمل به رژیم غذایی کودک خود صحبت می کنند.

همانطور که می بینید، وجود دارد دلایل بسیاری به یک مکمل آهن. این گروه از مردم که به احتمال زیاد به از بهترین مکمل های آهن بهره مند هستند، اما آن را کاملا امکان پذیر است که شما را از فقر آهن رنج می برند حتی اگر شما را به یکی از دسته ها بالا مناسب نیست.

مکمل های آهن می تواند مانند ویتامین های طبیعی گرفته شده، با این حال، برخی از راه هایی که شما می توانید میزان جذب را افزایش میدهد. اول از همه، آهن باید با معده خالی مصرف شود. داشتن بیش از حد غذا در معده خود را هنگامی که شما را قرص آهن را می توانید برخی از آهن به درستی جذب نمی شود شود. بنابراین، توصیه می کنیم از مصرف مکمل خود را با معده خالی.

برخی افراد ممکن است ناراحتی معده جزئی در هنگام مصرف یک مکمل با معده به طور کامل خالی را تجربه کنند. اگر شما این را به صورت را، شما می توانید سعی کنید غذا خوردن یک بیت از مواد غذایی قبل از مصرف قرص خود را.

انواع خاصی از مواد غذایی که می تواند با جذب آهن تداخل وجود دارد. این خدمات عبارتند از غذاهای پر فیبر، مانند سبزیجات خام، سبوس، و غلات سبوس دار، و هر چیزی که حاوی کافئین است. علاوه بر این، آن را نشان داده شده است که شیر، آنتی اسیدها و مکمل های کلسیم می تواند با جذب آهن تداخل، به طوری که این آیتم ها در همان زمان به عنوان قرص آهن خود را مصرف نمی کند.

برخی متخصصان بهداشت همچنین توصیه مصرف قرص آهن خود را با یک لیوان آب پرتقال یا مصرف یک مکمل ویتامین C در همان زمان. این می تواند کمک به بهبود سرعت جذب. بسیاری از بهترین مکمل های آهن (پایین را ببینید) حاوی ویتامین C در حال حاضر.

قبل از اینکه شما شروع به مصرف مکمل آهن، شما باید با دکتر خود صحبت – به خصوص اگر شما در دارو است. اهن می توانید با برخی داروها تداخل، بنابراین مهم است به دکتر خود در مورد هر دارو که مصرف می کنید قبل از شروع مصرف قرص آهن است.

همانطور که برای مقدار شما باید را، شما می توانید به بهداشت حرفه ای خود صحبت می کنند به یک نسخه طراحی شده است. دوز مکمل آهن بسته به نیاز خود و سطح آهن فعلی خود را متفاوت است. شما همچنین می توانید مرجع این لیست، که شما نشان می دهد مصرف روزانه توصیه می شود برای گروه های سنی مختلف و جنس است.

برای اکثر افرادی که از مکمل های آهن، وجود دارد چند خواهد بود، در صورت وجود، عوارض جانبی. با این حال، عوارض جانبی جدی می تواند رخ دهد اگر شما را بیش از حد آهن، اگر شما شرایط خاص پزشکی، و یا اگر شما برخی از داروها. به این دلایل، این مهم است قبل از ادامه یک پزشک پزشکی مشورت کنید. آهن اثرات قرص سمت می تواند از خفیف تا شدید متغیر، بسته به شرایط.

مصرف بیش از حد آهن می تواند برخی از عوارض جانبی نسبتا جدی داشته باشند، بنابراین این مهم است که بیش از حد را ندارد. قبل از شروع مصرف آهن، شما باید به دکتر خود صحبت کنید. با توجه به مکمل آهن است تنها لازم اگر سطح آهن خود را پایین می باشد. مصرف بسیار زیاد آهن می تواند باعث مشکلات، از قبیل:

جلوگیری از عوارض جانبی، چند چیز شما می توانید انجام دهید وجود دارد. اولین، صحبت کردن با دکتر خود در مورد مقدار آن و تعیین اینکه آیا مکمل آهن مناسب برای شما است. دومین، تنها خرید مکمل آهن با کیفیت بالا. سوم، بیش از مقدار توصیه شده را (مگر اینکه در غیر این صورت توسط دکتر شما دستور). در آخر، جانب احتیاط را رعایت ویژه اگر شما حامله هستید، و یا اگر شما دیابت، زخم روده، بیماری یا هموگلوبین بیماری کرون. این شرایط می تواند منفی مکمل آهن تحت تاثیر قرار، بنابراین صحبت با دکتر خود را.

همچنین، به یاد داشته باشید که آهن می تواند با داروهای خاص دخالت. اگر در حال حاضر مصرف دارو تجویز، با یک متخصص پزشکی قبل از اضافه کردن مکمل آهن به رژیم غذایی خود صحبت می کنند. عوارض می تواند از خفیف تا شدید متغیر است، پس لطفا، از خطر را ندارد!

همانطور که با هر چیزی در حال حاضر، یک تن از گزینه های وجود دارد که آن را به انتخاب از مکمل های آهن بالا می آید. ما در حال حاضر با هم قرار داده لیست ما از 10 مکمل های برتر آهن موجود است، که شما می توانید در زیر مشاهده کنید. به منظور انتخاب بهترین مکمل آهن برای خواسته ها و نیازهای خود را، عوامل متعددی باید در نظر، از جمله وجود دارد:

نوع آهن استفاده می شود – انواع مختلفی از آهن مورد استفاده در مکمل وجود دارد. به طور کلی، شما می خواهید به چوب به bisglycinate آهن، آهن bisglycinate آهنی، یا کلات bisglycinate آهن است. این نوع ساده ترین به هضم، و کمترین احتمال بروز ناراحتی معده و دیگر مشکلات است.

مقدار آهن – بررسی کنید که چقدر آهن است که در هر وعده موجود است. به طور کلی مقدار از 30-20mg آهن در هر وعده باشد. شما باید با دکتر خود در مورد چقدر آهن اضافی شما در رژیم غذایی خود نیاز دارند، بر اساس سطح فعلی خود را از آهن و رژیم غذایی خود را صحبت می کنند.

دیگر مواد مغذی شامل – مکمل است تنها آهن، و یا آن را ارائه چیز دیگری است؟ اغلب، شما را پیدا اضافه ویتامین C، ویتامین B و فولات / اسید فولیک. این مواد اضافه می شوند زیرا آنها اثرات مثبت آهن را افزایش می دهد، در درجه اول از طریق کمک به بدن برای جذب بیشتر از مواد معدنی مورد نیاز است. اگر شما یک محصول است که تنها آهن را انتخاب کنید، که خوب است، اما شما می خواهید به در نظر گرفتن آن را در کنار یک کپسول ویتامین C و یا یک لیوان آب پرتقال است.

نام تجاری با کیفیت – شما از نام تجاری را شنیده اید؟ آیا آنها به خوبی شناخته شده و معتبر. ما فقط محصولات از شرکت های محترم زیر توصیه در لیست ما، اما اگر شما را انتخاب کنید به فروشگاه در جاهای دیگر، فقط مطمئن شوید که برای انجام تحقیقات خود را قبل از ساخت خریداری شود.

ارزش – قیمت نباید نگرانی اصلی خود را، به عنوان شما می خواهید با یک محصول با کیفیت است، اما شما هنوز هم می خواهید به توجه به قیمت مکمل های شما با توجه به. به یاد داشته باشید برای مقایسه قیمت ها بر اساس در هر وعده مقدار، نه تنها بر قیمت هر بطری از قرص. به طور کلی، مکمل آهن نسبتا مقرون به صرفه، اعم از شاید 30 سنت افزایش به 5 سنت یک کپسول.

ما امیدواریم که که این راهنمای شما کمک می کند مکمل مناسب را انتخاب نمایید برای نیازهای شما و شما منجر مسیر پایین را به سلامت بهتر است. ما توصیه می کنیم که شما این صفحه را نشانه، به طوری که شما می توانید بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی. به عنوان مکمل جدید منتشر می شوند، ما این راهنمای به روز نگه دارید.

با تشکر برای خواندن، و اگر شما استفاده از محتوای ما لطفا استناد به مقاله با استفاده از لینک زیر:http://top10supplements.com/best-iron-supplements/

ریک گرایمز خود اعلام کرد معتاد تناسب اندام که مهمترین هدف این است که به گسترش آگاهی بهداشت و تناسب اندام است. او ویراستار سر top10supps.com است و او را دوست دارد وبلاگ نویسی در مورد تغذیه، رژیم غذایی، ورزش و مکمل های. در صورت تمایل به با او برای هر گونه مشاوره و اطلاعات!

به Top10Supps خوش آمدید!

در Top10Supps شما قادر به خواندن بررسی بی طرفانه مکمل و مکمل رتبه بندی خواهد بود. همراه با مقالات مربوط به سلامت، تناسب اندام، بدنسازی، تغذیه و خیلی بیشتر. استفاده از منو یا نوار جستجو به تجربه کاربر پسند ترین!

سلب مسئولیت: همه محصولات و مارک های موجود در این وب سایت می باشد علامت تجاری از شرکت های مربوطه می باشند. اطلاعات در مورد این وب سایت لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا نظرات Top10supplements.com نیست. این اطلاعات برای مقاصد تفریحی تنها در نظر گرفته شده و می کند و حرفه ای، مشاوره درمانی و بهداشتی یا تشخیص نیست، و ممکن است به عنوان مثل استفاده نمی شود. اطلاعات در این سایت نوشته شده است نیست و یا بررسی های پزشکی حرفه ای، و فقط به در معرض خطر خود شما استفاده می شود. تحت هیچ شرایط باید اطلاعات موجود در این سایت به عنوان توصیه های پزشکی گرفته و یا مورد استفاده برای جلوگیری، تشخیص، و یا درمان هر بیماری یا بیماری. اطمینان حاصل کنید که به دنبال دستورالعمل برچسب برای هر کدام محصول شما خرید.
همیشه قبل از استفاده از هر گونه مکمل شما در این وب سایت را مشاهده کنید دکتر خود مشورت کنید.

افشای: تحت مقررات فدرال، کمیسیون تجارت فدرال مستلزم آن است که آشکار در هر رابطه است که ارائه هر گونه غرامت در هر زمان. از زمان به زمان، این وب سایت نیاز به درآمد برای ارائه خدمات رایگان برای تمام کاربران. برخی از لینک ها در این وب سایت شامل سهامداران و یا ارجاع لینک به ما را جبران برای خرید محصول و یا خدمات پس از آنکه از وب سایت ما به آن اشاره با توجه به هر اشاره و یا پیشنهاد. برای که ما با یک کمیسیون جبران می شود.

توجه داشته باشید: قیمت ها را تغییر دهید. قیمت های ما در این وب سایت را نشان می دهد تضمین نمی شود قیمت تولید کننده ممکن است شارژ کنید.

کپی رایت © 10 Top2016supplements.com
9

شاید به مطالب زیر علاقه داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *